Yaratıcı Reklam & Ajans

Yaratıcı Reklam & Ajans

Konsept fikiri oluşturup, marka hikayenizi kağıda dökeriz. Bu yol haritasına uygun çarpıcı yazı ve görsellerle marka imajınızı oluşturur, değiştirir veya pekiştiririz.

Biz, markaların kimliklerini belirlemeden önce, “Ne yapmaya çalışıyorum? Kiminle konuşuyorum? Nasıl konuşmalıyım? Nasıl kendimi net bir şekilde ifade ederim? En etkili olan yaklaşım şeklim ne/neler olabilir ? ” sorularına doğru cevaplar vermesini sağlarız ve görsel dillerini bu çerçevede kurgularız.
Bir kurumun kimliğine doğru yaklaşım da ancak bu şekilde olabilir.

 

Bir reklam ajansı olarak ne gibi artılar sağlarız ? Nasıl yaparız ? 

 Tüketicilerin, firmaları tanımasını, ürettikleri ürün ve hizmetlerin neler olduğunu bilmelerini, firmaların ürün ve hizmetlerinin hangi özellikleri taşıdığını öğrenmelerini ve kendilerine en faydalı ürün veya hizmeti seçebilmelerini sağlarız. Reklam ajansı olarak, tüketicilerin, bilinçli bir tüketici olmalarını sağlarız. Tüketicilerin yaşam standartlarını yükseltmelerini, daha kaliteli yaşamaları için, kullanabilecekleri ürün ve hizmet çeşitlerini belirlemelerine yardımcı oluruz ve böylece "Markayı" neden tercih etmeleri gerektiğine ikna etmeye çalışırız. Tüketicilerin ürün ve hizmetlerde aramaları gereken kriterleri tanımalarını, onları değerlendirmelerini sağlarız. Reklam ajansı olarak, reklamın uygulanabileceği tüm mecralara uygun tasarım yapar, televizyon, sinema reklam filmi, radyo reklamı, internet ortamına uygun tüm reklam tasarımlarını, açık hava reklam araçlarına uygulanan tüm tasarımlarını yapar ve uygulanmasını sağlarız.